-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Tuesday 28th May 2024 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ପୁଣି ମଣିଷ ଖାଇଲା ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୱେ , ହେଲପର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ   (28-May-2024)       ||      ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   (28-May-2024)       ||      କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   (28-May-2024)       ||      ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ    (28-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   (28-May-2024)       ||      ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   (27-May-2024)       ||      ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   (27-May-2024)       ||      ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   (27-May-2024)       ||      ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   (27-May-2024)       ||      ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   (27-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   (27-May-2024)       ||      ୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ; ଯୁକ୍ତଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନରେ ୮୧.୧୫%,କଳାରେ ୭୭.୬୬% ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ୭୦.୨୩% ପାସ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଟ୍ରୀକପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ,୯୪.୩୯% ପାହାର   (27-May-2024)       ||      ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନସାକାର ହେଉଛି... ମେଣ୍ଡା ହାଇସ୍କୁଲ ଓ ଏମବିଆର କଲେଜ ରେଜଲ୍ଟରେ ଝିଅଙ୍କ କମାଲ    (27-May-2024)       ||      ଡାବୁଗାଁ ମା ଗୃହରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ପରିବେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନେ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା କଳାକାର ସମନ୍ୱୟ ସମିତିର ବୈଠକ,କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ନେଇ ଉଦବେଗ    (27-May-2024)       ||      ଉଚ୍ଚନିଚ୍ଚ ପଥୁରିଆ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ    (27-May-2024)       ||      ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ନର୍ଲା ହାଇସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଶୁଭ ଦର୍ଶିନୀ ବେରୁକ ବ୍ଲକ ଟ୍ଟପର   (26-May-2024)       ||      ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ନ୍ୟାୟ ମୂର୍ତ୍ତୀ ଶ୍ରୀ ଚିତ୍ତ ରଞ୍ଜନ ଦାଶ ଙ୍କୁ ସୋନପୁର ଠାରେ ଭବ୍ୟ ସ୍ଵାଗତ   (26-May-2024)       ||     

HOME   ଅପରାଧ

ଧରାପଡିଲେ ଅନଲାଇନ ବେଟିଂଟିମ.. ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର “କୁବେର ମଟକା” ଡନ ସହ ୧୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, କାର ଓ ଟଙ୍କା ଜବତ,ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଫ୍ରିଜ

18-Nov-2023



ବଲାଙ୍ଗୀର(ପ୍ରେରଣା ଖବର)-କ୍ରିକେଟକୁ ନେଇ ବଲାଙ୍ଗୀର ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଟିଂ ଜୁଆଖେଳ ଚାଲିଥିଲା । ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲା । ଶେଷରେ ଆଜି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର “କୁବେର ମଟକା” ଡନ ସମେତ ୧୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଟାଉନପୋଲିସ ସଫଳ ହୋଇଛି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ୫ଜଣ ଥିବା ବେଳେ ବାକି ସମସ୍ତେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାର । ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ବଲାଙ୍ଗୀର-ସୋନପୁର ରୋଡରେ ଥିବା କିଙ୍ଗପ୍ଲାଜା ହୋଟେଲରେ ରହି ଏମାନେ ବେଟିଂ ଚଳାଉଥିବା ବେଳେ ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ଟିମ ତାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା । ଏଥିରେ କୁବେର ମଟକାକୁ ଚଳାଉଥିବା ଡନ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଜଲଗାଁଓର ମହେନ୍ଦ୍ର ସୁଦାମ ମହାଜନ ମଧ୍ୟ ଧରାପଡିଛି । ତା ସହିତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ୫ଜଣ ଆସି କିଙ୍ଗପ୍ଲାଜା ହୋଟେଲରେ ରହି ଅନଲାଇନ କୁବେର ମଟକାକୁ ଅପରେଟ କରୁଥିଲେ । ସେମାନେ ଅନଲାଇନରେ ଏକ ଆନଡ୍ରୟଡ ଆପ ଖୋଲି ସେଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଏଜେଣ୍ଟମାନଙ୍କ ଜରିଆରେ ବେଟିଂରେ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ । ଏବେ ମୁଖ୍ୟତଃ କ୍ରୀକେଟକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ବେଟିଂ ଲଗାଇ ଲୋକମାନେ ଏହି କଟକା ଗେମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଉଥିଲେ । ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଟାଉନଥାନା ଆଇଆଇସି ବିଶ୍ୱଜିତ ମନବୋଧଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ କିଙ୍ଗପ୍ଲାଜା ହୋଟେଲରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା  ଓ ସେଠାରୁ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଅନେକ କିଛି ସୂରାକ ପାଇଛି । କିଭଳି ଅନଲାଇନରେ ବେଟି କରି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କାରବାର ଚାଲିଥିଲା ତାହା ଆଜି ପୋଲିସ ଏସଡିପିଓ ତୁଫାନ ବାଗ ଟାଉନଥାନାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ବିଳନୀରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତିି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର କୁବେର ମଟକା ଡନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସୁଦାମ ମହାଜନ,ରାହୁଲ ହିରାଲାଲ,ଅର୍ଜୁନ ଦେଓଚାନ୍ଦ ମହାଜନ,ପ୍ରବୀଣ ଗୁଲାବ ମହାଜନ,ଫିରୋଜ ଖାନ,ବଲାଙ୍ଗୀର ଗେଟସରୋବରପଡାର ହମିଦକୁମାର ଜଗତ,ସଚିନ ପାତ୍ର,କଂସାରୀପଡାର ଅଚ୍ୟୁତ ଚିରଗୁନ,ତାଲପାଲିପଡାର ଆନ୍ଥୋନୀ ନାଗ,ରାମଜୀ ପଡାର ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ଦର୍ଜି,ରୁଗୁଡିପଡାର ପର୍ବେଜ ଖାନ,କମ୍ବୁ ଠାକୁର,ଖଲିଆପାଲିର ସହିଦ ଖାନ,ଘସିଏନର କିଶୋର ସାହୁ ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୮ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ,୨୦,୧୫୦ ଟଙ୍କାର ନୋଟ,ଗୋଟିଏ ଇନୋଭା କାର,୯ଟି ସିଳଭର ମୂର୍ତ୍ତି,ସଟ୍ଟା ସିଟ ଓ ଚାଟ ଜବତ କରାଯିବା ସହିତ ୫ଲକ୍ଷ୨୭ହଜାର୪୬୫ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମାକୁ ଫ୍ରିଜ କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଏହି ଚଢାଉରେ ଟାଉନଥାନା ଆଇଆଇସି ବିଶ୍ୱଜିତ ମନବୋଧ,ଅତିରିକ୍ତ ଆଇଆଇସି ଅନୀତା ପଟନୀଆ,ଏସଆଇ ନବୀନ ଭୋଇ,ମୋହିଣୀ ମଲ୍ଲିକ,ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଥାନାର ଅଭିନାଶ ନାୟକ,ଆକାଶ ସାମଲ,ଟାଉନଥାନା ଏଏସଆଇ ବୈକୁଣ୍ଠ ଦେହେରି,ବିଦ୍ୟାଧର ଭୋଇ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲଥିଲେ । 


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ପୁଣି ମଣିଷ ଖାଇଲା ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୱେ , ହେଲପର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   28-May-2024
  ଅପରାଧ  
ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   27-May-2024
  ରାଜନୀତି  
ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   27-May-2024

You Might Also Like

                           
  ଅପରାଧ  

Bnn