-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Thursday 19th May 2022 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଶେଷରେ ଲୋଇସିଂହା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପୀଡିତା    (19-May-2022)       ||      ଠିକାଦାର ପଡା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ    (19-May-2022)       ||      ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ଏକଶଙ୍ଖ ତଳୁ ଠାବ    (19-May-2022)       ||      ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ୍ ଜେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆଉ ଏକ ଦିଗର ସମ୍ଭାବନା ! କପାକ୍ଷେତ ନିକଟସ୍ଥ ଫାର୍ମପଣ୍ଡ୍ କାରଣ ନୁହେଁ ତ ?    (19-May-2022)       ||      ମେ ୨୭ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପ୍ରେମ ଏଟିଏମ୍‌   (19-May-2022)       ||      ଶିକ୍ଷକ କ୍ଷୀର ସାଗର ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ   (19-May-2022)       ||      ମାଟିଆଭଟା ଗାଁର ପୋଖରୀ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜ୍ଜନା ଓ ପଦ୍ମଫୁଲ ସଫା କଲେ ମନରେଗା ଶ୍ରମିକ ଗୋଷ୍ଠୀ   (19-May-2022)       ||      ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ    (19-May-2022)       ||      ବିନିକାରେ ମଡେଲ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଆରମ୍ଭ   (19-May-2022)       ||      ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଲେଜ ସ୍ଥାୟୀ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ   (19-May-2022)       ||      ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଅବସ୍ଥାରେ ମହୁରୁଣ୍ଡି ଗାଁର ବିଦ୍ୟାଳୟ    (19-May-2022)       ||      କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ରେ ନୂଆ ଓ୍ବେବ ସିରିଜ୍ "ସୁପାରୀ"   (19-May-2022)       ||      ରେଢ଼ାଖୋଲ ଜଂଗଲରୁ ରଥ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପୁରୀ ଗଲା କାଠ   (18-May-2022)       ||      ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ    (18-May-2022)       ||      ଷୋହଳ ପ୍ରହରୀ ନାମ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (18-May-2022)       ||      ଭାରତୀୟ ପ୍ରବାସୀ ପରିଷଦ ସଂଘ ତରଫରୁ ମାଗଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ଆୟୋଜନ   (18-May-2022)       ||      ଲୋଇସିଂହାରେ ଅର୍ଗସ ନ୍ୟୁଜ ର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦଘାଟିତ    (18-May-2022)       ||      ଜାତୀୟ କରାଟେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ବଲାଙ୍ଗିର ଦଳର ଗୋଆ ଗସ୍ତ   (18-May-2022)       ||      ରାମକୃଷ୍ଣ ମନ୍ଦିର ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ ଉତ୍ସବ   (18-May-2022)       ||      କୃଷକନେତା ଡ.ସୁଧିର ପରିଚ୍ଛାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ମୋଚିତ ସ୍ୱର୍ଗତ ପରିଚ୍ଛା ଜଣେ ସାହସୀ ଚାଷୀ ନେତା ଥିଲେ-ନରସିଂହ   (18-May-2022)       ||     


ରାଜନୀତି

ରାଜନୀତି

ହାରିଯିବାରୁ ଅଫିସ୍ ରୁ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷା ଏସି ଓ ମୂଲ୍ୟବାନ୍ ଆସବାବପତ୍ର ଖୋଲିନେଇଯିବା ଚୋରିମାମଲା : ପଞ୍ଚାୟତରୁ ପଞ୍ଚାୟତସମିତିର ଅବସ୍ଥା : ଖଟୁଳି ଖାଇଗଲେ !   17-Mar-2022
ଖପ୍ରାଖୋଲ : ରେଙ୍ଗାଲି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଉମାକାନ୍ତ ମେହେର   16-Mar-2022
ପୈାର ନିର୍ବାଚନର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶିତ   16-Mar-2022
ଗୁଡ଼ଭେଲା ବ୍ଳକର ନୂତନ ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ବେବୀ ଦୋରା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ବିରାମୁଣ୍ଡା ଓ ଜାମୁଟ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତର ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା   15-Mar-2022
ବଲାଙ୍ଗିର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ୧୯ ନମ୍ବର ଉଆର୍ଡରେ ସ୍ବାଧୀନପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଶ୍ବମୟ ପୂଜାରୀ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି   15-Mar-2022
ଦେବକୀ ସାହୁ ହେଲେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ସଭାନେତ୍ରୀ   13-Mar-2022
ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରା ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଆଜି ପୁଣି ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ କୁ କବଜା କଲେ, ବିଜେଡି ଶ୍ରୀମତୀ ମାନିନୀ ଭୋଇ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା   13-Mar-2022
ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପିକୁ ଗୋଟିଏ ବି ବ୍ଲକ୍ ମିଳିଲାନି ! ଆତ୍ମକୈନ୍ଦ୍ରିକ ନେତୃତ୍ୱ , ଭୁଲ୍ ପ୍ରାର୍ଥୀଚୟନ ଓ ଦୁର୍ବଳ ପରିଚାଳନା ଦାୟୀ ?   13-Mar-2022
ସାଳୁଜାଙ୍କ ଗୋଟିଚାଳନା ରେ ପୁଣିଥରେ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପଦ ବାଜିମାରିଲେ ରଞ୍ଜୁବାଲା ବେହେରା   13-Mar-2022
ବ୍ଲକ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ବସାଇବାରେ ବିଜେପି ଫେଲ୍ ମାରିଲା : ମହିଳା ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ ବଢିଲା / ବିଜେଡି ୯ , କଂଗ୍ରେସ ୩ , ସ୍ବାଧୀନ ୨ ଓ ବିଜେପି ଶୂନ୍ !   12-Mar-2022
ଵ୍ରାହ୍ମଣି ଯୋର ଗ୍ରାମର ଦୟାନିଧି ଖମାରୀ ହେଲେ ଦେଓଗାଁ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚିତ   12-Mar-2022
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ୬ଟି ବ୍ଲକରେ ବିଜେଡି ଦଳର ପଂଚାୟତ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ଦ୍ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ଓ ନିଜ ନିଜ ବ୍ଲକ ଅଂଚଳ ର ସାମୁହିକ ବିକାଶ ପାଈଁ ସଂକଳ୍ପ ନେଲେ   12-Mar-2022
ଶଙ୍ଖନାଦ ରେ କମ୍ପିଲା ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ପାଇକମାଲ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ହେଲେ ଶ୍ରୀମତୀ ଭାବନା ସିଂ   12-Mar-2022
ଲୋଇସିଂହା ବ୍ଲକ ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଯତୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପଟେଲ ଚଳିତ ପଂଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ଲୋଇସିଂହା ବ୍ଲକର ନୂତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ବିଜୟୀ   12-Mar-2022
ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଶୋକ ଦୋରାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବେବୀ ଦୋରା ହେଲେ ନୂତନ ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା   12-Mar-2022
ଦୀପ୍ତିରେଖା ନନ୍ଦ ହେଲେ ବିନିକା ବ୍ଳକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା   12-Mar-2022
ଝାରବନ୍ଧ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ର ଦାୟିତ୍ଵ ନେଲେ ନବନିର୍ବାଚିତ ସରପଞ୍ଚ ଶ୍ରୀମାନ ଚନାବୁଟୁ ବଞ୍ଜାରା   10-Mar-2022
ବିନିକା ଏନଏସି:୪କଟିଲେ,୩୪ରହିଲେ/ ବିଜେପି,ବିଏସପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ନାକଚ ପରେ ବିଜେଡ଼ିର ୨ପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ନିର୍ଦ୍ଵନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ   10-Mar-2022
ପୌର ନିର୍ବାଚନ ସଂପର୍କିତ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧିର ଅନୁପାଳନ ଉପରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳମାନଙ୍କ ସହ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ବୈଠକ   10-Mar-2022
ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ ଦିବସ ରେ ଚକାମାଡି ବସିଲେ ସୌମ୍ୟ   08-Mar-2022

Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଶେଷରେ ଲୋଇସିଂହା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପୀଡିତା   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଠିକାଦାର ପଡା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ଏକଶଙ୍ଖ ତଳୁ ଠାବ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ୍ ଜେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆଉ ଏକ ଦିଗର ସମ୍ଭାବନା ! କପାକ୍ଷେତ ନିକଟସ୍ଥ ଫାର୍ମପଣ୍ଡ୍ କାରଣ ନୁହେଁ ତ ?   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ମେ ୨୭ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପ୍ରେମ ଏଟିଏମ୍‌   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଶିକ୍ଷକ କ୍ଷୀର ସାଗର ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ମାଟିଆଭଟା ଗାଁର ପୋଖରୀ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜ୍ଜନା ଓ ପଦ୍ମଫୁଲ ସଫା କଲେ ମନରେଗା ଶ୍ରମିକ ଗୋଷ୍ଠୀ   19-May-2022
  ରାଜ୍ୟ  
ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିନିକାରେ ମଡେଲ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଆରମ୍ଭ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଲେଜ ସ୍ଥାୟୀ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଅବସ୍ଥାରେ ମହୁରୁଣ୍ଡି ଗାଁର ବିଦ୍ୟାଳୟ   19-May-2022
  ମନୋରଞ୍ଜନ  
କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ରେ ନୂଆ ଓ୍ବେବ ସିରିଜ୍ "ସୁପାରୀ"   19-May-2022