-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Tuesday 16th August 2022 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ଅଭିନଵ ଢଙ୍ଗରେ ଗାନ୍ଧୀ ଙ୍କ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କି ଉତ୍ସବ ମନଇଲେ ସୋନପୁର ଆର୍ଟ ଏଣ୍ଡ କ୍ରାଫ୍ଟ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ   (16-Aug-2022)       ||      ପ୍ରଜାପିତା ବ୍ରହ୍ମକୁମାରୀ ଈଶ୍ୱରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ତରଫରୁ "ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ" ଏବଂ "ରକ୍ଷ୍ୟା ବନ୍ଧନ" ପାଳିତ   (16-Aug-2022)       ||      ମା’ ଆଗରେ ପୁଅଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ହତ୍ୟା, ଅଶାନ୍ତ ବଲାଙ୍ଗିର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସର    (16-Aug-2022)       ||      ରିଲିଜ୍ ହେଲା ନୁଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ    (16-Aug-2022)       ||      କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ପ୍ରେସକ୍ଲବ ପରିସରରେ ୭୬ ତମ ସ୍ବାଧିନତା ଦିବସ ପାଳିତ   (16-Aug-2022)       ||      ବରଗଡ ରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ   (16-Aug-2022)       ||      ରେଳ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଯାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ଯ ଦିଆଗଲା    (16-Aug-2022)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ରେ ୭୬ ତମ ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ, ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜିଲ୍ଲାର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରା କୁ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କଲେ    (16-Aug-2022)       ||      ୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଓ ଏକ ବାଇକ ସହ ଦୁଇ ଜଣ ଗିରଫ    (16-Aug-2022)       ||      ନବରଙ୍ଗପୁର - ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରବଳ ବୃଷ୍ଟିପାତ ସହ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି    (15-Aug-2022)       ||      ପାଉଁରୁଟି ଫେକ୍ଟ୍ରିର ଟ୍ରଲି ପଡି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର   (15-Aug-2022)       ||      ଅଜଣା ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର   (15-Aug-2022)       ||      ସହଯୋଗ ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଦ୍ୱାରା ୭୬ ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ    (15-Aug-2022)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ   (15-Aug-2022)       ||      *କାବ୍ୟାଞ୍ଜଳି ଲୋକାର୍ପିତ   (15-Aug-2022)       ||      କୁକେଡମାଳ ଗ୍ରାମର କୂଳରୁ ମଇଲା ଆବର୍ଜନା ସଫା କଲେ ରାଧାକୃଷ୍ଣ ପଡାବାସୀ    (15-Aug-2022)       ||      ମାୟାବର୍ହା ହାଇସ୍କୁଲରେ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳିତ   (15-Aug-2022)       ||      ଏବିଭିପି ତରଫରୁ ଆଜାଦୀ କା ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ପାଳିତ   (15-Aug-2022)       ||      ୭୬ ତମ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ପାଲିତ    (15-Aug-2022)       ||      ଜିଲ୍ଲା ତୈଳିକ ବେଶ୍ୟ ସମାଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ୭୬ ତମ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ   (15-Aug-2022)       ||     


ମହାନଗର

ମହାନଗର

"ସମ୍ବଲପୁରବାସୀ ବଢେ ସାହାସୀ, ନିଆଁ ପାଏଁନ୍ କେ ଭି ନାଇଁ ଡର୍ସି"- ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସତ୍ବେ ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପନ୍ନ ହେଲା ତିରଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା: ୫୦୦ ମିଟର ଲମ୍ବା ତିରଙ୍ଗା ପତାକା କୁ ଧରି ଐତିହାସିକ ପଦଯାତ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ରାଷ୍ଟ୍ରଭକ୍ତି ର ଚେତନା ର ଜାଗ୍ରତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ    14-Aug-2022
ବନ୍ଦ ହେଇଗଲା କି ବଡ ଖବର ! କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଅର୍ଧେନ୍ଦୁ !   30-Jul-2022
ଓଡ଼ିଆ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ରାୟ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ   21-Jul-2022
ରଥଯାତ୍ରାକୁ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ   27-Jun-2022
ରଥଯାତ୍ରା ପ୍ରସ୍ତୁତିର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସମୀକ୍ଷା/ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଭକ୍ତଙ୍କ ଗହଣରେ ରଥଯାତ୍ରା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ କାମନା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ   18-Jun-2022
ମେ ୧୫ ରେ ଜୀ ସାର୍ଥକର ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର "ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ କରନ୍‌- ଅର୍ଜୁନ "   11-May-2022
ମନେରହିବେ ସ୍ୱର୍ଗତ ବିନୟ ଦାସ. ନୀଳାଦ୍ରିବିହାର ଠାରେ ସଂସ୍କାର କେନ୍ଦ୍ର ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ବିନୟ ଦାସଙ୍କ  ସ୍ମୃତି ଚାରଣ ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ଆୟୋଜିତ ।   01-May-2022
ବିଚ୍ କନେକ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆସନ୍ତାକାଲି ଶୁଭାରମ୍ଭ, ବେଳାଭୂମି ସଫେଇ ଅଭିଯାନ ସହ ସଚେତନତା ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସାମିଲ   16-Apr-2022
ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଅନବଦ୍ୟ କୃତି ଓ ଅବଦାନ ସହ ୨୫ ବର୍ଷ ପୁର୍ତ୍ତି ଅବସରରେଡ. ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ୨୫ ବଷର୍ର ଯାତ୍ରା କଷ୍ଟ ଦେଇଛି କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ, ସହକର୍ମୀ ଓ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛି - ଡ. ପ୍ରକାଶ   31-Mar-2022
ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ନିର୍ବାଚନ, ସୁରେଶ୍ବର ମିଶ୍ର ସଭାପତି, ସରୋଜ ସାହୁ ସମ୍ପାଦକ   28-Mar-2022
ତୁଷୁରା ପୌରପରିଷଦର ନୂତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜୟ କୁମାର ଜୟଶ୍ୱାଳ, ବିଜେଡି-୭,ବିଜେପି-୪ କାଉନସେଲର ବିଜୟୀ, କଂଗ୍ରେସ ଖାତା ବି ଖୋଲି ପାରିଲାନି   26-Mar-2022
ନାଗରିକ ସମନ୍ୱୟ କମିଟିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ   20-Mar-2022
ଟାଟା ପାୱାର ର ବକେୟା ଅସୁଲିରେ ଦାଦଗିରି ,ପଶ୍ଚିମାଞ୍ଚଳ ଏକତା ମଞ୍ଚର ପ୍ରତିବାଦ କୁ ଜନସମର୍ଥନ   14-Mar-2022
ସାଇ ଆରାଧନାଡ୍ୟାନ୍ସଏକାଡେମୀ ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ପାଳିତ ଛୋଟଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କମଧ୍ୟରେଚିତ୍ରାଙ୍କନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ   10-Mar-2022
କେ ଆଇ ବି ଗ୍ରୁପ୍ ସେବା ସମ୍ମାନ ରେ ସମ୍ମାନିତ   10-Mar-2022
ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ଖୋଲିଲା ସମଲେଶ୍ବରୀ ମନ୍ଦିରର ମୁଖ୍ୟଦ୍ୱାର   09-Mar-2022
ଖଣ୍ଡଗିରି ବାବାଙ୍କ ନାଁରେ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ; କୃଷ୍ଣ ବେଶରେ ଗଛରେ ବସନ୍ତି ବାବା ପ୍ରଫୁଲ କୁମାର   09-Mar-2022
ଶ୍ରୀତମ ଦାସ,ବିଜେପି ର କଟକ ମେୟର ପ୍ରାର୍ଥୀ   06-Mar-2022
ପାହାଳରୁ କୋଟିଏରୁ ଅଧିକା ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କଲା ଏସଟିଏଫ୍; ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ   22-Feb-2022
ସାମ୍ବାଦିକ ଉପେନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଗଙ୍ଗାଶ୍ରାଦ୍ଧରେ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର, ୩୩ ଜଣ ସ୍ୱେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବେ କଲେ ରକ୍ତଦାନ   20-Feb-2022

Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅଭିନଵ ଢଙ୍ଗରେ ଗାନ୍ଧୀ ଙ୍କ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କି ଉତ୍ସବ ମନଇଲେ ସୋନପୁର ଆର୍ଟ ଏଣ୍ଡ କ୍ରାଫ୍ଟ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ପ୍ରଜାପିତା ବ୍ରହ୍ମକୁମାରୀ ଈଶ୍ୱରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ତରଫରୁ "ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ" ଏବଂ "ରକ୍ଷ୍ୟା ବନ୍ଧନ" ପାଳିତ   16-Aug-2022
  ଅପରାଧ  
ମା’ ଆଗରେ ପୁଅଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ହତ୍ୟା, ଅଶାନ୍ତ ବଲାଙ୍ଗିର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସର   16-Aug-2022
  ମନୋରଞ୍ଜନ  
ରିଲିଜ୍ ହେଲା ନୁଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ପ୍ରେସକ୍ଲବ ପରିସରରେ ୭୬ ତମ ସ୍ବାଧିନତା ଦିବସ ପାଳିତ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ବରଗଡ ରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ରେଳ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଯାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ଯ ଦିଆଗଲା   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ରେ ୭୬ ତମ ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳିତ, ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଜିଲ୍ଲାର ସଂସ୍କୃତି ଓ ପରମ୍ପରା କୁ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସା କଲେ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଓ ଏକ ବାଇକ ସହ ଦୁଇ ଜଣ ଗିରଫ   16-Aug-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ନବରଙ୍ଗପୁର - ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରବଳ ବୃଷ୍ଟିପାତ ସହ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି   15-Aug-2022
ପାଉଁରୁଟି ଫେକ୍ଟ୍ରିର ଟ୍ରଲି ପଡି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର   15-Aug-2022
ଅଜଣା ଟ୍ରାକ୍ଟର ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର   15-Aug-2022