-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Wednesday 29th March 2023 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ର ସହ ପାଳିତ ହେଲା ଚୈତ୍ର ପର୍ବ ।   (29-Mar-2023)       ||      ବିକାଶ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଏଟ୍ ଓସ୍କାସ୍‌ର୍’ ପାଳିତ   (28-Mar-2023)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ସମଲେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରେ ଚୈତ୍ର ପର୍ବ- ବିଶ୍ୱ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଛେନାପଣା ଦେଇ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା    (28-Mar-2023)       ||      ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ପୁସ୍ତକ ମେଳାର ପଞ୍ଚମ ସନ୍ଧ୍ୟା    (28-Mar-2023)       ||      ନିଶାମୁକ୍ତ ସମାଜ ଗଠନ ଦିଗରେ ରେଡ଼କ୍ରସର କର୍ମଶାଳା    (28-Mar-2023)       ||      ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଅନିୟମିତତା କୁ ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ   (28-Mar-2023)       ||      ମହାଜନଗୁଡ଼ା ଠାରେ ଦାଦନ ର ମୃତଦେହ ରଖି ୨୬ ନମ୍ୱର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ l   (28-Mar-2023)       ||      ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶନୀରେ ବାପୁଜୀ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା   (28-Mar-2023)       ||      ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷଣ ମଣ୍ଡଳ ତରଫରୁ ଶୋକସଭା   (28-Mar-2023)       ||      ରୁୁଗୁଡିପଡା ଦୁର୍ଗାମଣ୍ଡପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମାଁ ଙ୍କ ବାସନ୍ତୀକ ଦୁର୍ଗାପୁଜା   (28-Mar-2023)       ||      ସାଇକେଲ ଚୋର ଗିରଫ ୧୫ ସାଇକେଲ ଜବତ   (28-Mar-2023)       ||      ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବୁର୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ ଭର୍ତି    (28-Mar-2023)       ||      ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ ଯୁଗ୍ମ ଜଣ ଶୁଣାଣି   (28-Mar-2023)       ||      କ୍ୟାରିୟର କାଉନସିଲିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   (28-Mar-2023)       ||      କନ୍ଦାଜୁରୀ ଠାରେ ଯୁଗ୍ମ ଜନ ଶୁଣାଣି ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (28-Mar-2023)       ||      ସମ୍ବଲପୁର ନାଟ୍ଯକଳା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ବ ନାଟ୍ୟଦିବସ ପାଳିତ   (28-Mar-2023)       ||      ଅଗ୍ରଣୀ ମହିଳା ଚାଷୀ ବିଜୟିନୀ    (28-Mar-2023)       ||      ବିଶ୍ଵ ନାଟ୍ଯ ଦିବସ ଅବସରରେ ନାଟ୍ଯ କ୍ରାନ୍ତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର   (27-Mar-2023)       ||      ୩୪ ତମ ବାର୍ଷିକ ତେର ଦଣ୍ଡ ମିଳନ ସମାରୋହ ପାଇଁ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୧୫ ଦିନ ନିମନ୍ତେ  ଆମିଷ ଦ୍ରବ୍ୟ ବିକ୍ରି ଓ ସେବନ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି    (27-Mar-2023)       ||      ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ପୁସ୍ତକ ମେଳାର ଚତୁର୍ଥ ସଂଧ୍ୟା, ପୁସ୍ତକ ପଠନର ଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନାନ୍ବେଷୀ କରୁ   (27-Mar-2023)       ||     


ରାଜ୍ୟ

ରାଜ୍ୟ

ରାଣୀପୁର ଝରିଆଲ ରେ ଏୟାରପୋର୍ଟ ସ୍ଥାପନ ତଥା ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ ଦାବୀକଲେ ବିଧାୟକ ସାଲୁଜା   21-Mar-2023
ଡିଶାକ ୁକେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା, ପି ଏମ କେ ଏସ ଓ୍ୟାଇରେକେବିକେ ଅଞ୍ଚଳକୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟସହାୟତାପୂର୍ବାପେକ୍ଷା କମିଛି   20-Mar-2023
ଉତ୍କେଲାରୁ ବିମାନ ଉଡାଣ ଲାଇସେନ୍ସ ପାଇଁ ଦୁଇ ଜଣିଆ ଡିଜିସିଏ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା    18-Mar-2023
ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଓହରିଛନ୍ତି ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘ   17-Mar-2023
କେବେ ଲୋକଙ୍କ କାମରେ ଆସିବ ବନ୍ଦ ପଡିଥିବା ଦେଓଗାଁ ଚିନି କଳ ?   12-Mar-2023
କେଜିବିଭି କେଳେଙ୍କାରୀ ଅବ୍ୟାହତ :  ପ୍ରତି ହଷ୍ଟେଲରୁ ମାସିକ ୫ ହଜାର:  ଏମ୍ପୟର୍ ସେଆର୍ ର ଇପିଏଫ୍ ହଡପ ଅଭିଯୋଗ     11-Mar-2023
ହରିହର ଭେଟ ଅବସରରେ ଫଗୁଣ କବିତା ପାଠ ଓ ଶିଶୁ କବିତା ଗୁଚ୍ଛ କଳିକା ଉନ୍ମୋଚିତ   09-Mar-2023
ଅଲ୍ ଓଡିଶା କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ରୟାଲ୍ସ୍ ଦଳ ବିଜୟୀ    28-Feb-2023
ଛତିଶଗଡ଼ ବାଘ ଏବେ ଓଡ଼ିଶା ମୁହାଁ    27-Feb-2023
ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟାର ଚିତ୍ତ ମହାନ୍ତିର କଳାସାମ୍ରାଜ୍ୟରେ ଚାଲିବ ବୁଲ୍‌ଡୋଜର, ଇଡକୋ ଚୁକ୍ତିର ଉଲଂଘନ କରି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି ଆର୍ଯ୍ୟ ମେରେଜ ପେଲେସ୍‌   24-Feb-2023
ଯୋଗିନୀ ପୀଠ ରାଣୀପୁର ଝରିଆଲ ମହାଶିବରାତ୍ରୀ ର ଦ୍ବିତୀୟ ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ମହାଦୀପ ଦର୍ଶନ ସହ ଭାରତୀୟ କ୍ଲାସିକାଲ ନୃତ୍ୟରେ ଝୁମିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଓ ଭକ୍ତ   20-Feb-2023
ଚୈତନ୍ୟ ମଟାରୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବେଶ ପୋଷାକ ସଜ୍ଜାକାରି ଭାବରେ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର   19-Feb-2023
ବଜେଟ ସରିଲା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ଯୋଜନାବୋର୍ଡ ବୈଠକ କାହାସ୍ୱାର୍ଥରେ? ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରି ବୋର୍ଡ ବୈଠକକୁ ଲୋଇସିଂହା ବିଧାୟକଙ୍କ ବର୍ଜନ   17-Feb-2023
ଇମ୍ପେରିଆଲ କ୍ଲାସିକ ୨୦୨୩ ଉଦଯାପିତ- ଗଞ୍ଜାମର ବ୍ରଜବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଚମ୍ପିଆନ ଅଫ ଚମ୍ପିଆନ୍ସ (ବଲାଙ୍ଗିର ର କଲ୍ୟାଣି ହେଲେ ମିସ୍ ଇମ୍ପେରିଆଲ କ୍ଲାସିକ)   13-Feb-2023
ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ନାଟ ମେଳା ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମ୍ବଲ ପୁର, ପଦମପୁର, ଓ ଦେବଗଡ଼ କଳାକାରଙ୍କ ତିନୋଟି ନାଟକ ପରିବେଷଣ   12-Feb-2023
ପ୍ରଶାସନର ରିଭେଞ୍ଜ ରିଏକ୍ସନକୁ ନେଇ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜିରେ ଚର୍ଚ୍ଚା.. ପ୍ରଥମେ ପୁଅ ଓ ପରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ପ୍ରଶାସନିକ ଚଢାଉ, କୁକୁଡାହାଡରେ ୫୦ଲକ୍ଷଟଙ୍କାର ଇଟାଭାଟିରେ ପ୍ରଶାସନର ବୁଲଡୋଜର   09-Feb-2023
ଓଡ଼ିଶାରେ ହାଇକୋର୍ଟ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିନି: ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ    08-Feb-2023
ବାଇକ୍ ଚୋରୀ ବୃଦ୍ଧି, ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି,ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରେ ପୁଣି ବାଇକ୍ ଚୋରୀ, ଚୋରକୁ ଦମନ କରିବା ଦିଗରେ ପୋଲିସର ଅପାରଗତାକୁ ନେଇ ଜନଅସନ୍ତୋଷ    07-Feb-2023
ଜନ୍ମ ମାଟି ସତ୍ୟଭାମାପୁର ରେ ମଧୁସୂଦନ ଦାସ ଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   05-Feb-2023
ଖଲିଆପାଲି ମହିମାପୀଠରେ ମାଘମେଳା ଆରମ୍ଭ...   03-Feb-2023

Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସ ର ସହ ପାଳିତ ହେଲା ଚୈତ୍ର ପର୍ବ ।   29-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିକାଶ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଏଟ୍ ଓସ୍କାସ୍‌ର୍’ ପାଳିତ   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବଲାଙ୍ଗିର ସମଲେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରେ ଚୈତ୍ର ପର୍ବ- ବିଶ୍ୱ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଛେନାପଣା ଦେଇ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା    28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ପୁସ୍ତକ ମେଳାର ପଞ୍ଚମ ସନ୍ଧ୍ୟା   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ନିଶାମୁକ୍ତ ସମାଜ ଗଠନ ଦିଗରେ ରେଡ଼କ୍ରସର କର୍ମଶାଳା    28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଅନିୟମିତତା କୁ ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ମହାଜନଗୁଡ଼ା ଠାରେ ଦାଦନ ର ମୃତଦେହ ରଖି ୨୬ ନମ୍ୱର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ l   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶନୀରେ ବାପୁଜୀ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା   28-Mar-2023
ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷଣ ମଣ୍ଡଳ ତରଫରୁ ଶୋକସଭା   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ରୁୁଗୁଡିପଡା ଦୁର୍ଗାମଣ୍ଡପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମାଁ ଙ୍କ ବାସନ୍ତୀକ ଦୁର୍ଗାପୁଜା   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସାଇକେଲ ଚୋର ଗିରଫ ୧୫ ସାଇକେଲ ଜବତ   28-Mar-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବୁର୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ ଭର୍ତି   28-Mar-2023