-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Tuesday 28th May 2024 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ପୁଣି ମଣିଷ ଖାଇଲା ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୱେ , ହେଲପର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ   (28-May-2024)       ||      ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   (28-May-2024)       ||      କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   (28-May-2024)       ||      ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ    (28-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   (28-May-2024)       ||      ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   (27-May-2024)       ||      ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   (27-May-2024)       ||      ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   (27-May-2024)       ||      ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   (27-May-2024)       ||      ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   (27-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   (27-May-2024)       ||      ୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ; ଯୁକ୍ତଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନରେ ୮୧.୧୫%,କଳାରେ ୭୭.୬୬% ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ୭୦.୨୩% ପାସ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଟ୍ରୀକପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ,୯୪.୩୯% ପାହାର   (27-May-2024)       ||      ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନସାକାର ହେଉଛି... ମେଣ୍ଡା ହାଇସ୍କୁଲ ଓ ଏମବିଆର କଲେଜ ରେଜଲ୍ଟରେ ଝିଅଙ୍କ କମାଲ    (27-May-2024)       ||      ଡାବୁଗାଁ ମା ଗୃହରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ପରିବେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନେ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା କଳାକାର ସମନ୍ୱୟ ସମିତିର ବୈଠକ,କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ନେଇ ଉଦବେଗ    (27-May-2024)       ||      ଉଚ୍ଚନିଚ୍ଚ ପଥୁରିଆ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ    (27-May-2024)       ||      ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ନର୍ଲା ହାଇସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଶୁଭ ଦର୍ଶିନୀ ବେରୁକ ବ୍ଲକ ଟ୍ଟପର   (26-May-2024)       ||      ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ନ୍ୟାୟ ମୂର୍ତ୍ତୀ ଶ୍ରୀ ଚିତ୍ତ ରଞ୍ଜନ ଦାଶ ଙ୍କୁ ସୋନପୁର ଠାରେ ଭବ୍ୟ ସ୍ଵାଗତ   (26-May-2024)       ||     

HOME   ଅପରାଧ

ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ପୂଜାରୀ ଙ୍କ ତରଭା ରେ ରୋଡ଼ ଶୋ  

16-May-2024



ତରଭା(କପିଳାସ ସେଠ )ବଲାଙ୍ଗୀର ଲୋକସଭା ଓ ସୋନପୁର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ର ତରଭା ବ୍ଲକ ରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳୀୟ ପ୍ରାଥୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା, ପ୍ରଚାର ଜୋରଦାର ହେଉଛି I ପ୍ରାଥୀ ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରି ନିଜ ସପକ୍ଷ ସମର୍ଥନ ଜୁଟାଇବା ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି  I ପୋଷ୍ଟର ବେନରରେ ଭରପୁର ରହିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଶାସନ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗି ପଡିଛି I ସୋନପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ବିଧାନସଭା ବିଧାୟକ ପ୍ରାଥୀ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ପୂଜାରୀ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ  ହଜାରଧିକ ମହିଳା ଓ ଅଞ୍ଚଳ ର ତୁଙ୍ଗ ନେତା, କର୍ମି, ସ୍ଥାନୀୟ ନିର୍ବାଚିତ ଲୋକ ପ୍ରତିନିଧି ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ତରଭା ସହର ର ଉଭୟ  ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ରୋଡ଼ଶୋ  (ଶୋଭାଯାତ୍ରା ) ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିଥିଲେ I  ଶଙ୍ଖ ଚିନ୍ହା ଜିନ୍ଦାବାଦ ଧ୍ୱନିରେ ସହର ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲା  I ସହର ର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଛକ ମାନଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଅଞ୍ଚଳ ଓ ପଡା ବାସି ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ I ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସମୟରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତରଭା ସହରର 12ଗୋଟି ୱାର୍ଡ ତଥା  ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମ କରାଯାଇଥିବା ଓ ନିର୍ମାଣ ଧୀନଥିବା 34 ଗୋଟି ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟ ର ପ୍ରଚାର ପତ୍ର ସହର ବାସି ଙ୍କୁ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଉ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା  I ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସହର ରେ ଥିବା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରୁ ବାହାରି ନୁଆଁ ପଡା ଛକ, ରଥଛକ, ମେହେର ପଡା, ସୁନାରି ପଡା, ମାରୱାଡିପଡା, ଥାନା, ଦୂର୍ଗା ମଣ୍ଡପ ଛକ, ଦେଇ ନୁଆଁ ପଡା ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଦେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିରଞ୍ଜନ ଙ୍କ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ହୋଇ ଥିଲା I  ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜୁଜନତା ଦଳ ସଭାପତି ତଥା ବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ସରୋଜ କମ୍ପ, ପୁର୍ବତନବ୍ଲକ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଶତ୍ରୁଘନ ପୃଷ୍ଟି,, ପୂର୍ଵତନ ନଗରପାଳ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ଙ୍କଉପ ନଗର ପାଳ ଗଗନ ଅଗ୍ରୱାଲ, କାଉନସିଲର ଆକବର ଅଲ୍ଲୀ, ସନ୍ତୋଷ ମେହେର, ସୁଜାତା ରଥଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ କାଉନସିଲର ଓ ସୁବାସ ସେଠୀ, ମଧୁ ସୁଦନ ପାଣ୍ଡେ, ଦୂର୍ଗା ସଡ଼ଙ୍ଗି, ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପୂଜାରୀ,ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ସାହୁ, ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ଥାନାପତି, ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଦଳବେହେରା, ଙ୍କ ସମେତ ହଜାରଧିକ  ନେତା ଓ କର୍ମି ସାମିଲ ଥିଲେ I 

ସେହିପରି ଗତ ରବିବାର ଦିନ ସୋନପୁର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ସ୍ୱାଧୀନ ବିଧାୟକ ପ୍ରାଥୀ ସୋନାଲି ବିଶି ନିଜ ସହଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ତରଭା ରେ ରୋଡ଼ ଶୋ କରିଥିଲେ I 


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ପୁଣି ମଣିଷ ଖାଇଲା ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୱେ , ହେଲପର ଆହତ ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   28-May-2024
  ଅପରାଧ  
ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   27-May-2024
  ରାଜନୀତି  
ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   27-May-2024

You Might Also Like

                           
  ଅପରାଧ  

Bnn