-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Tuesday 28th May 2024 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   (28-May-2024)       ||      କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   (28-May-2024)       ||      ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ    (28-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   (28-May-2024)       ||      ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   (27-May-2024)       ||      ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   (27-May-2024)       ||      ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   (27-May-2024)       ||      ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   (27-May-2024)       ||      ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   (27-May-2024)       ||      ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   (27-May-2024)       ||      ୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ; ଯୁକ୍ତଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନରେ ୮୧.୧୫%,କଳାରେ ୭୭.୬୬% ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ୭୦.୨୩% ପାସ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲାରେ ମାଟ୍ରୀକପରୀକ୍ଷା ରେଜଲ୍ଟ,୯୪.୩୯% ପାହାର   (27-May-2024)       ||      ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନସାକାର ହେଉଛି... ମେଣ୍ଡା ହାଇସ୍କୁଲ ଓ ଏମବିଆର କଲେଜ ରେଜଲ୍ଟରେ ଝିଅଙ୍କ କମାଲ    (27-May-2024)       ||      ଡାବୁଗାଁ ମା ଗୃହରେ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ପରିବେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନେ   (27-May-2024)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା କଳାକାର ସମନ୍ୱୟ ସମିତିର ବୈଠକ,କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ନେଇ ଉଦବେଗ    (27-May-2024)       ||      ଉଚ୍ଚନିଚ୍ଚ ପଥୁରିଆ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ    (27-May-2024)       ||      ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ନର୍ଲା ହାଇସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ଶୁଭ ଦର୍ଶିନୀ ବେରୁକ ବ୍ଲକ ଟ୍ଟପର   (26-May-2024)       ||      ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ନ୍ୟାୟ ମୂର୍ତ୍ତୀ ଶ୍ରୀ ଚିତ୍ତ ରଞ୍ଜନ ଦାଶ ଙ୍କୁ ସୋନପୁର ଠାରେ ଭବ୍ୟ ସ୍ଵାଗତ   (26-May-2024)       ||      ବାଘଛାଲ ଜବତ୍, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ   (26-May-2024)       ||     

HOME   ଜିଲ୍ଲା

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଭେଟି କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କଲା ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ପ୍ରତିନିଧି ମଣ୍ଡଲ

16-May-2024



ସିନ୍ଧେକେଲା (ଅନୀଲ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ନିଜେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏଥର ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବିତା କରୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ସଭାପତି ପ୍ରଭଜିତ ସିଂ ସାଲୁଜା ଏବଂ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଦସ୍ୟ ତଥା ରାଣୀପୁର ଝରିଆଲ ଟ୍ରଷ୍ଟ କମିଟିର ଆବାହକ ଅନିଲ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ୧୨ ଜଣିଆ ପ୍ରତିନିଧି ମଣ୍ଡଲ ଓଡିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ସାକ୍ଷାତ କରି କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଥିବା ଅନନ୍ୟ ପ୍ରାଚୀନ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି ତଥା ଐତିହାସିକ ଧରୋହର ରାଣୀପୁର ଝରିଆଲ ର ଉନ୍ନତି ତଥା ବିକାଶ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ମାରକପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ପିଠର ବିକାଶ ଓ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଓଡିଶା ସରକାର ଆଗରୁ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେହି ଅନୁଦାନ ଟଙ୍କାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କିଛି ବି କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ପାରିନାହିଁ । ଏହି ପିଠ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ଭାବାବେଗ ତଥା ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ବାସ ଜଡ଼ିତ ଥିବାରୁ ପିଠ ପ୍ରତି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ନଜର ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା ।ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସମସ୍ତ ଶୁଣିବା ପରେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିର୍ଭର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲେ। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ

ସାକ୍ଷାତ ସମୟରେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ଭି କେ ପାଣ୍ଡିଆନ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ରେ ସାମିଲ ହୋଇ ବିଜେଡି ର ବିକାଶ ଟାର୍ଗେଟ ରେ ରାଣୀପୁର ଝରିଆଲ ରହିଥିବା କହିଥିଲେ। ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଡକ୍ଟର ଅମଜଦ ଖାନ , ପ୍ରେସ କ୍ଲବର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ସୁରଦାସ ବାଗ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ କମଳଜିତ ସିଂ ମାଖିଜା, ଉପସଭାପତି ମନୋଜ ଶର୍ମା, ମୁରିବାହାଲ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ଆଇନ ପରାମର୍ଶଦାତା ଜୟ ଦୀପ ପୁରୋହିତ, ପରାମର୍ଶଦାତା ଆଶିଷ ଖୈତାନ, ବଣ୍ଟି ଗୁପ୍ତା, ଆନନ୍ଦ ମୋଟେ, ଅଫିସ ସମ୍ପାଦକ ବିଶିକେସନ ମାଝୀ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

 


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶଗଡ଼ ଗାଡି |   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
କନ୍ଧମାଳ : ଗରିବ ଅସହାୟ ମାନଙ୍କ ସାରଥୀ ପ୍ରିହମ୍ ଚାରିଟେବୁଲ୍ ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କୁନା ଦିଗାଲ..ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରଦାନ   28-May-2024
  ଅପରାଧ  
ଟିଟିଲାଗଡ ଦୋକାନ ପୋଡ଼ି ଘଟଣା ରେ ଜଣେ ଗିରଫ   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ସଂଘ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳନ*- *ସମାଜ ରେ ମାନବ ବାଦ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ*- ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି -   28-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲାଲବାହିନୀର ବର୍ବର କାଣ୍ଡ: ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା   27-May-2024
  ରାଜନୀତି  
ଓଡିଶାରେ ଶାସନର ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ : ପୁରନ୍ଦର ମିଶ୍ର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସ୍ୱର୍ଗୀୟା ବିନୋଦିନୀ ପାଣିଗ୍ରାହି ଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଥଣ୍ଡା ସର୍ବତ ବଣ୍ଟନ   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତି, ନାଚଗୀତରେ ଗୁଂଜରିତ ହେଲା ଆବୁଧାବି   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ପାଟଣାଗଡ଼ ରେ ପ୍ରଥମ ଅନ୍ଵେଷା ଠାକୁର   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷ ରୁ ୩ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ୭୫ କେଜି ଗଂଜେଇ ଜବତ, ସୋନପୁର ପୋଲିସ୍ ର ବଡ ସଫଳତା   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
୪୨ ମୌଜା ବିକାଶ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ମାଟ୍ରିକ ଟପ୍ପରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଓ ସମ୍ୱର୍ଦ୍ଧନା   27-May-2024
  ଜିଲ୍ଲା  
ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ; ଯୁକ୍ତଦୁଇ ବିଜ୍ଞାନରେ ୮୧.୧୫%,କଳାରେ ୭୭.୬୬% ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ୭୦.୨୩% ପାସ   27-May-2024

You Might Also Like