-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Friday 27th January 2023 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   (27-Jan-2023)       ||      ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   (27-Jan-2023)       ||      ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ନିଆଁ ପୋଉଁ ଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର   (27-Jan-2023)       ||      ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଫୋରମ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ୟୁନିଅନ୍ ଡାକରା ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁଇଦିନିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ    (27-Jan-2023)       ||      ଦଧିବାମନ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମହକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ୭୪ ତମ ଜନରାଜ୍ୟ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଦେଶପ୍ରେମ କବିତା ପାଠ ଓ ସାହିତ୍ୟ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ବିନିକା:୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଧୁମଧାମରେ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ସ୍ତରୀୟ ୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ବଡ଼ବଜାର ଠାରେ ଭାରତବର୍ଷର 74 ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ରଣେଶ୍ୱର ରାମଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଭବ୍ୟ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା I   (26-Jan-2023)       ||      ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ   (26-Jan-2023)       ||      ରାଙ୍ଗାଲିରେ ପଂଚାୟତସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ   (26-Jan-2023)       ||      ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି : ଅଶୋକ ଧ୍ୟାନଚାନ୍ଦ ।  ଇଂପରିୟଲ କଲେଜରେ ନାଗରିକ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା    (26-Jan-2023)       ||     

HOME   ଜିଲ୍ଲା

ଜିଲ୍ଲା ତୈଳିକ ବେଶ୍ୟ ସମାଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ୭୬ ତମ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ

15-Aug-2022



ବଲାଙ୍ଗିର,(ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ସାହୁ) -ଆଜି ସକାଳ ଘ.୮.୩୦ ମି. ସମୟରେ ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ତୈଳିକ ଭବନ ଠାରେ ୭୬ତମ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ସଭାପତି ଉମାକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରାଗଲା । ଏହା ଏକ ଗର୍ବ ଓ ଗୌରବର ଦିନ । ଏହି ଦିନ ସମଗ୍ର ଦେଶର ଜନତା ସ୍ୱାଧୀନତାର ୭୫ ବର୍ଷ ପୁର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଘର ଘର ତିରଙ୍ଗା ମହୋତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଓ ମହତ୍ୱ ବିଷୟରେ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଦୀପ ସାହୁ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ମହେନଦ୍ର ସାହୁ, ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଅରୁଣ ସାହୁ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ । ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ତିତ ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା, ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମିଣ୍ଟାନ୍ନ ବଣ୍ଟନ କରାଗଲା । ଏହି ସଭାରେ ବରିଷ୍ଠ ସଭ୍ୟ ଅଙ୍ଗୀରା ସାହୁ, ଫକୀର ମୋହନ ସାହୁ, କୃଷ୍ଣ ବିହାରୀ ସାହୁ, ସତ୍ୟବାନ ସାହୁ, ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ସୁରେଶ ସାହୁ, ଫିରୋଜ ସାହୁ, ଅନୁପ ସାହୁ, ରାମ ପ୍ରସାଦ ସାହୁ, ଗୁୁରୁଦେବ ସାହୁ ଏବଂ ଦେଓଗାଁର ଶରତ ସାହୁ, ସଭ୍ୟାମାନେ ଅଞ୍ଜନା ସାହୁ, ଆରତି ସାହୁ, ଲିଜା ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅତି ହର୍ଷ ଉଲ୍ଲାସ ର ସହିତ ପାଳିତ କରିଥିଲେ । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ତୈଳିକ ବୈଶ୍ୟ ସମାଜର ଉନ୍ନତି କରିବା ନିମନ୍ତେ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ସଭାପତି ଉମାକାନ୍ତ ସାହୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏତିକି ବର୍ଷା ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଉôବରେ ଯୋଗଦାନ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । 
--------------------------------------------------------


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ନିଆଁ ପୋଉଁ ଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଫୋରମ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ୟୁନିଅନ୍ ଡାକରା ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁଇଦିନିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦଧିବାମନ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମହକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ   26-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
୭୪ ତମ ଜନରାଜ୍ୟ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଦେଶପ୍ରେମ କବିତା ପାଠ ଓ ସାହିତ୍ୟ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ   26-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିନିକା:୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଧୁମଧାମରେ ପାଳିତ   26-Jan-2023

You Might Also Like