-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Sunday 1st October 2023 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ମୁନିସିପାଲଟି ନାରୀ ଶକ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଓ ଅନ୍ୟ ସଂସ୍ଥା ଗୁଡ଼ିକର କନ୍ଧପାଲି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ    (01-Oct-2023)       ||      ଭବାନୀ ପାଟଣା ନlରେଙ୍ଗିଖୋଲା ଗ୍ରାମ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା କୁ ନେଇ ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ l   (01-Oct-2023)       ||      ଜୁନାଗଡ ଆରଏମସି ରେ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତି ରେ ପାତର ଅନ୍ତର ଅଭିଯୋଗ,  ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ତଦନ୍ତ ଦାବି    (30-Sep-2023)       ||      ଶିଶୁ ଓ ମହିଳା ବିକାଶ ସୋସାଇଟି ତରଫରୁ ଏକକ ବ୍ୟବହାର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ ବେଳାଭୂମି ପାଇଁ ସଚେତନତା ଓ ସ୍ୱଚ୍ଛତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ    (30-Sep-2023)       ||      ମା ଝାଡେଶ୍ବରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ ଭାରତ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   (30-Sep-2023)       ||      ଲୋଇସିଂହା କଲେଜ ଖେଳ ପଡିଆ ଠାରେ ଲୋଇସିଂହା ଓମେନ ଫାର୍ମର ପ୍ରଡୁସର କମ୍ପାନୀ ଲି. ର ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (30-Sep-2023)       ||      ଦେଢ଼ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଗଂଜେଇ ଜବତ, ଦୁଇ ଗିରଫ   (30-Sep-2023)       ||      ପଟୁଆବାହାଲ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ଲିଃ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବାର ଏକ ମାସ ନପୁରୁଣୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଚାଷୀ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସଭାପତି ତଥା ଡଙ୍ଗତପଡା ସରପଞ୍ଚ୍ ଅୟସକାନ୍ତ ବଡପଣ୍ଡା ଓ ସଂପାଦକ ଆଲୋକ କ୍ରିଷ୍ନା ମହାକୁଡଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସମାଜସେବୀ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଚାଷୀ ଆଲୋକ ସାହୁଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଚାଷୀ ଋଣ ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଥମ ରଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।    (30-Sep-2023)       ||      ପାଟଣାଗଡ଼ ବ୍ଲକ  ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ କ୍ରିଡା ମହୋତ୍ସବ ଉଦଯାପିତ    (29-Sep-2023)       ||       ରାଜେନ୍ଦ୍ର ୟୁନିଭିର୍ସିଟ  କଲେଜ  ସମ୍ମୁଖ ରେ ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ ହଷ୍ଟେଲ ଫି କୁ ବିରୋଧ କରି ଧାରଣା ରେ ବସିଲେ ଛାତ୍ରୀ    (29-Sep-2023)       ||      ଡଙ୍ଗରପଡାରେ ଅନନ୍ତମୁଖୀ ଓ ଭଗବତ୍ ଜନ୍ମ ଉତ୍ସବ ପାଳନ   (29-Sep-2023)       ||      ଜୁନିୟର ରେଡକ୍ରସ ତରଫରୁ ବିଶ୍ଵ ହୃଦୟ ଦିବସ ପାଳନ   (29-Sep-2023)       ||      ଦେଓଗାଁ ବ୍ଲକ ର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ ବଲାଙ୍ଗିର ସାଂସଦ , କେନ୍ଦ୍ର ର ଜନହିତକର ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଇଲେ    (29-Sep-2023)       ||      ଘେନୁପାଲିରେ ପ୍ରକଳ୍ପ ସ୍ତରୀୟ ପୋଷଣ ମାସ ଉତ୍ସବ   (29-Sep-2023)       ||      ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ଚୟନ ଅନୀୟମିତତା କୁ ନେଇ ହଳଦୀ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ତାଲାମାରିଲେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ୱୟଂସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ ର ମହିଳା l   (29-Sep-2023)       ||      ଜିଲ୍ଲା ଯୋଜନା କମିଟି ର ସଦସ୍ୟ ହେଲେ ଦୁଇ କାଉନସିଲର    (29-Sep-2023)       ||      ବିଧାୟକ ଡ. ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗଙ୍କୁ ବିଧାନସଭା ରୁ ବହିସ୍କାର କରାଯିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଲୋଇସିଂହା ଠାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ   (29-Sep-2023)       ||      ବିଧାୟକ ଡ. ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗ କୁ ବିଧାନସଭା ରୁ ବହିସ୍କାର କରାଯିବା ଦାବିରେ ଲୋଇସିଂହା ଠାରେ 26 ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ   (29-Sep-2023)       ||      ଲାଦାମାଲା ଗ୍ରାମରେ ଅଜଣା ରୋଗକୁ ନେଇ ଆତଙ୍କ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ଦାବୀ    (28-Sep-2023)       ||      ମର୍ନିଙ୍ଗ ୱାକର ଟିମ ଓ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଶୋକ ସଭା   (28-Sep-2023)       ||     

HOME   ରାଜ୍ୟ

ତିନିଦିନ ତଳେ ସାଲେଭଟା ଅଙ୍ଗନଦୀ ପୋଲରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ,  ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ସାଇବର ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂର ଶିକାର   

13-Aug-2022



ବଲାଙ୍ଗୀର(ମଳୟ ମିଶ୍ରଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ) ଗତ ୧୦ ତାରିଖ ରାତିରେ ବିନିକାରୁ ବରପାଲିସ୍ଥିତ ବସାଘରେ ଥିବା ପରିବାର ପାଖକୁ ଫେରିବାକୁ ଥିବା ବରପାଲି ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର କୃଷି ମ୍ୟାନେଜର ବଲାଙ୍ଗୀର ଶାନ୍ତିପଡାର ଦିବ୍ୟଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର  ୨୬ ନମ୍ବର ରାଜପଥ ବରଗଡ- ବଲାଙ୍ଗୀର ରାସ୍ତାର ଡୁଙ୍ଗରିପାଲି - ସାଲେଭଟା ମଝିରେ ଥିବା ଅଙ୍ଗ ନଦୀ ପୋଲ ଓପରେ ବାଇକ୍ ଓ ହେଲମେଟ୍ ରଖି ନଦୀକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ । ସେବାଟେ ଆସୁଥିବା ଜଣେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ ଟା ୧୭ ମିନିଟ୍ ରେ ଏହା ଦେଖି ଡୁଙ୍ଗରିପାଲି ଥାନାରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।  ତେବେ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇ ନପାରେ , ଅପହରଣ ବା ସେଇଭଳି କିଛି ବୋଲି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ଆସୁଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କର ନିଖୋଜ ନେଇ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ସ୍ଥାନୀୟ ଡୁଙ୍ଗରିପାଲି ଥାନାରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଏତଲା ଦିଆଯିବା ପରେ ପୁଲିସ୍ ଓ ବିନିକା ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଏବଂ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ଇତିମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗିରହିଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ବଢିଲା ନଈରେ ଦିନରାତି ଏକ କରି ଗତ ଚାରିଦିନ ଧରି ଖୋଜିବା ଜାରୀ ରଖିଥିଲେ । ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଲଛିପୁର ନିକଟସ୍ଥ ବିନିକା ଥାନାର ଜୁଲୁଣ୍ଡାଠାରେ ଅଙ୍ଗ ନଦୀରୁ ଉକ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ଓ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ପ୍ରକାଶ ।

ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ , ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ବରପାଲି ପିଏନବି ବ୍ୟାଙ୍କରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ବଲାଙ୍ଗୀରର ଏହି ଯୁବ କୃଷି ମ୍ୟାନେଜର ସେଠାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁସନ୍ତାନ ସହ ବସାଘରେ ରହି ବିନକା ସମେତ ଆଗଲପୁର ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ୫ ଟି ଶାଖାର କ୍ଷେତ୍ରର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେହ ବାଇକ ଯୋଗେ ବରପାଲିରୁ ବିନକାକୁ ଯାତାୟାତ କରୁଥିଲେ । ଗତ ୧୦ ତାରିଖରେ ସେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରୁଛି ବୋଲି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୧୫ରୁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନର  ସୁଇଚ୍ ଅଫ୍ ହୋଇଯିବାରୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପଡିଥିଲା । ଏହାପରେ ଡୁଙ୍ଗରିପାଲି ଥାନାର ଉପରୋକ୍ତ ନଦୀକୁ ଡେଇଁବା ଖବର ସହ ତାଙ୍କ ବାଇକଟି ହେଲମେଟ ସହ ସାଲେଭଟା ଅଙ୍ଗନଦୀ ପୋଲ ଉପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି ରଖାଯାଇଥିବା ଠାବ ହେଲା ପରେ ତାଙ୍କ ନିଖୋଜ ନେଇ ନାନା ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ ପାଇଆସୁଥିଲା । ବିଶେଷତଃ ସେ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁଦିନ ବିନକାରୁ ରାମପୁର ଦେଇ ବରପାଲିକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଉକ୍ତଦିନ କାହିଁକି ଅଧିକବାଟ ଡୁଙ୍ଗରିପାଲିକୁ ଆସି ବରପାଲି ଯାଉ ଯାଉ ଫେରିଆସି ବଲାଙ୍ଗୀର ରାସ୍ତାର ଏହି ଅଙ୍ଗନଦୀ ପୋଲ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ  ଓ  ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ସୁଇଚ୍ ଅଫ୍ ହେଲା ବେଳଠାରୁ ସେ ରାତି ଏଗାରଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଦୀକୁ ଡେଇଁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ ଖବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ଚାରିଘଣ୍ଟାକାଳ କେଉଁଠି କ'ଣ କରୁଥିଲେ ; ଏ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଆଜି ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ମିଳିବାପରେ ସେ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ସତ ହୋଇଛି ।ତେବେ ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ଏହାର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ , ତାଙ୍କୁ କେହି ପ୍ରାୟ ଦୁଇବର୍ଷ ଧରି ଫୋନ୍ ରେ ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂ କରି ଆସୁଥିଲେ ଓ ସେ ଏହି ସାଇବର ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂର ଶିକାର ହୋଇ ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଇଆସିଛନ୍ତି ।  ଗଲା ପ୍ରାୟ ଦେଢମାସ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପାଖାପାଖି ସାଢେ ଆଠଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଶେଷରେ ସେ

ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଦୁଇଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଋଣ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।  ତେବେ ଏତେ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ସେ କାହାକୁ କାହିଁକି ଦେଉଥିଲେ  ଓ ଏହା ହିଁ ତାଙ୍କର ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ହେଇପାରେ କି ବୋଲି ପୁଲିସ୍ ତଦନ୍ତରେ ଜଣାପଡିପାରିବ । ପ୍ରକାଶଯୋଗ୍ୟ ଯେ ସେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମେଦିନୀପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ଥିଲେ ଓ ଏହିସବୁ ଟଙ୍କା ସେ ତାଙ୍କର ୮ ଟି ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରୁ ଆଠଜଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଗୁଗୁଲ୍ ପେ ବା ଏହିପରି ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ କୁ ପଠାଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ଜଣେ ମୁସଲମାନ ଝିଅ ସମେତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହା ସେ ପଠାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୁଲିସ୍ ତାଙ୍କର ପାସ୍ ବୁକ୍ ଇତ୍ୟାଦି ତାଙ୍କ ଘରୁ ଜବତ କରି  ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ମହଲରୁ ପ୍ରକାଶ ।

ତେବେ ଏହା ଉକ୍ତ ମୃତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମେଦିନୀପୁରରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ସମୟର କାହା ସହ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ଯୋଗୁଁ ବା କୌଣସି ସାଇବର ଠକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଙ୍କର ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂର ପରିଣାମ ଅଦ୍ୟାବଧି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିନାହିଁ । ସେହିପରି ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକେ ଏହାକୁ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ମଧ୍ୟ ମାନିନେଇ ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବାକୁ ସେଠାରୁ କିଛିଲୋକ ବରପାଲି ବା ଡୁଙ୍ଗରିପାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସି କିଛି ଘଟାଇ ତାଙ୍କୁ ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଏପରି ରୂପ ଦେବା ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏଭଳି ଏକ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ବ୍ଲାକ୍ ମେଲିଂ ଓ ତଜ୍ଜନିତ ଏଭଳି ଜଣେ ଯୁବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଶୋଚନୀୟ ପ୍ରାଣହାନୀର ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ କରାଯିବାକୁ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାଟି ସମଗ୍ର ପଶ୍ଚିମଓଡିଶାରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି ।


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ମୁନିସିପାଲଟି ନାରୀ ଶକ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଓ ଅନ୍ୟ ସଂସ୍ଥା ଗୁଡ଼ିକର କନ୍ଧପାଲି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   01-Oct-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଭବାନୀ ପାଟଣା ନlରେଙ୍ଗିଖୋଲା ଗ୍ରାମ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା କୁ ନେଇ ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ l   01-Oct-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଜୁନାଗଡ ଆରଏମସି ରେ କର୍ମଚାରୀ ନିଯୁକ୍ତି ରେ ପାତର ଅନ୍ତର ଅଭିଯୋଗ,  ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ତଦନ୍ତ ଦାବି    30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଶିଶୁ ଓ ମହିଳା ବିକାଶ ସୋସାଇଟି ତରଫରୁ ଏକକ ବ୍ୟବହାର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ ବେଳାଭୂମି ପାଇଁ ସଚେତନତା ଓ ସ୍ୱଚ୍ଛତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ମା ଝାଡେଶ୍ବରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ ଭାରତ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଲୋଇସିଂହା କଲେଜ ଖେଳ ପଡିଆ ଠାରେ ଲୋଇସିଂହା ଓମେନ ଫାର୍ମର ପ୍ରଡୁସର କମ୍ପାନୀ ଲି. ର ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ ଅନୁଷ୍ଠିତ   30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦେଢ଼ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଗଂଜେଇ ଜବତ, ଦୁଇ ଗିରଫ   30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ପଟୁଆବାହାଲ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତି ଲିଃ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବାର ଏକ ମାସ ନପୁରୁଣୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଚାଷୀ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସଭାପତି ତଥା ଡଙ୍ଗତପଡା ସରପଞ୍ଚ୍ ଅୟସକାନ୍ତ ବଡପଣ୍ଡା ଓ ସଂପାଦକ ଆଲୋକ କ୍ରିଷ୍ନା ମହାକୁଡଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସମାଜସେବୀ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଚାଷୀ ଆଲୋକ ସାହୁଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଚାଷୀ ଋଣ ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଥମ ରଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।   30-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ପାଟଣାଗଡ଼ ବ୍ଲକ  ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ କ୍ରିଡା ମହୋତ୍ସବ ଉଦଯାପିତ   29-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
 ରାଜେନ୍ଦ୍ର ୟୁନିଭିର୍ସିଟ  କଲେଜ  ସମ୍ମୁଖ ରେ ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ ହଷ୍ଟେଲ ଫି କୁ ବିରୋଧ କରି ଧାରଣା ରେ ବସିଲେ ଛାତ୍ରୀ    29-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଡଙ୍ଗରପଡାରେ ଅନନ୍ତମୁଖୀ ଓ ଭଗବତ୍ ଜନ୍ମ ଉତ୍ସବ ପାଳନ   29-Sep-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଜୁନିୟର ରେଡକ୍ରସ ତରଫରୁ ବିଶ୍ଵ ହୃଦୟ ଦିବସ ପାଳନ   29-Sep-2023

You Might Also Like