-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Friday 27th January 2023 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ନୂତନ ବଜାର ଗୃହ ଉଦଘାଟନ   (27-Jan-2023)       ||      ତୁରେକେଲା କ୍ଳଷ୍ଟରରେ ଟିଏଲଏମ ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ରେଡକ୍ରସ୍‌ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   (27-Jan-2023)       ||      ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଲା ଆଦି ଶୌର୍ଯ୍ୟ ଔର ପର୍ବ ପରାକ୍ରମ କି ଓଡିଶାର ନେତୃତ୍ୱ ନେଲେ ବଲାଙ୍ଗୀର ର କୁନା ବାଗ   (27-Jan-2023)       ||      କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବୌଦ୍ଧରେ ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆୟୋଜନ   (27-Jan-2023)       ||      ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   (27-Jan-2023)       ||      ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   (27-Jan-2023)       ||      ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ନିଆଁ ପୋଉଁ ଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର   (27-Jan-2023)       ||      ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଫୋରମ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ୟୁନିଅନ୍ ଡାକରା ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁଇଦିନିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ    (27-Jan-2023)       ||      ଦଧିବାମନ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମହକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ୭୪ ତମ ଜନରାଜ୍ୟ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଦେଶପ୍ରେମ କବିତା ପାଠ ଓ ସାହିତ୍ୟ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ବିନିକା:୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଧୁମଧାମରେ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ସ୍ତରୀୟ ୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||     

HOME   ଅପରାଧ

ବାଇକ୍ ଚୋର୍‌ଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ଖପ୍ରାଖୋଲ ପୋଲିସର ବଡ ସଫଳତା ୩ ଟି ବାଇକ୍‌, ୯ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ, ୬ଟି କେମେରା  ବିପୁଳ ଚୋରୀ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

07-Aug-2022



ବଲାଙ୍ଗୀର(ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ସାହୁ)-ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଚୋରୀ ଓ ଲୁଟ୍‌ପାଟ୍ କରୁଥିବା ଏକ ବଡ ଗେଙ୍ଗ୍ କୁ ଧରିବାରେ ଖପ୍ରାଖୋଲ ପୋଲିସକୁ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଖୋଲତାଡ ଓ ଛାନ୍‌ଭିନ ପରେ ଆଜି ଖପ୍ରାଖୋଲ  ପୋଲିସ ୪ ଜଣ ବାଇିକ୍ ଚୋରଙ୍କ ସହ ୩ ଟି ବାଇକ୍ , ୬ଟି ଡିଏସ୍‌ଏଲ୍‌ଆର୍ କେମେରା, ୯ ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ୨ ଟି  ସେମସଙ୍ଗ ଟେବଲୋଏଡ ଜବତ କରିବାରେ  ସଫଳ ହୋଇଛି । ଖପ୍ରାଖୋଲ ପିଏସ୍ କେଶ ନମ୍ବର ୮୮. ଆଇପିସିର ଦଫା ୩୯୨ ରେ ମୁଦାଲ ମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏହି ମୁଦାଲା ମାନେ ପୂର୍ବରୁ  ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲାରେ ସଂଶ୍ଲିଷ୍ଟ ଥିବା ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।  

ସୂଚନାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୮ ତାରିଖ ଦିନ ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ଖିତିଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଯିଏ କି ଆଶିର୍ବାଦ ମାଇକ୍ରୋ ଫାଇନାନ୍ସ ରେ କାମ କରନ୍ତି, ନିଜ କାମ ସାରି କପସିପାଲି ରୁ ଲାଠୋର ବ୍ରାଂଚକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ କପସିପାଲି ଓ ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ୩ ଜଣ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ବୁଲେଟରେ ଆସି ଖିତିଚନ୍ଦ୍ର ଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଥିଲେ । ସେମାନେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ  ଟଙ୍କା ମାଗିବା ସହ ଖିତିଚନ୍ଦ୍ର  ଙ୍କ ପକେଟରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌, ଟେବଲୋଏଡ ଓ ୫ହଜାର ୫ଶହ ଟଙ୍କା ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ । ବାଇକ୍ ର ଡିକିରୁ ଖିତିଚନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ବ୍ଲୁଟୁଥ, ହେଡଫୋନ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାଗଜପତ୍ର ନେବା ସହ ଗାଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଛଡାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଏ ନେଇ ଖିତିଚନ୍ଦ୍ର  ଖପ୍ରାଖୋଲ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଖିତିନ୍ଦ୍ର ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତିକ କରି ଖପ୍ରାଖୋଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରମାକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ୍ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ କରିବା ପରେ ଆଜି ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁତମୁଣ୍ଡାର ପୁରନ୍ଦର ଖୁମ୍ଭାର, ମୁଣ୍ଡପଲାର କେଶବ ବାରିକ, ଘୁଙ୍ଗଟିପାଲିର ଗୋବିନ୍ଦକାଲସାଏ, ଭାଲୁପିଟାର ତରଣି ଜଗଦଲାକୁ ଖପ୍ରାଖୋଲ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।  


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ନୂତନ ବଜାର ଗୃହ ଉଦଘାଟନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ତୁରେକେଲା କ୍ଳଷ୍ଟରରେ ଟିଏଲଏମ ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ରେଡକ୍ରସ୍‌ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଲା ଆଦି ଶୌର୍ଯ୍ୟ ଔର ପର୍ବ ପରାକ୍ରମ କି ଓଡିଶାର ନେତୃତ୍ୱ ନେଲେ ବଲାଙ୍ଗୀର ର କୁନା ବାଗ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବୌଦ୍ଧରେ ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆୟୋଜନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023

You Might Also Like