-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Friday 27th January 2023 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବୌଦ୍ଧରେ ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା କାର‌୍ୟ୍ୟର ଆୟୋଜନ   (27-Jan-2023)       ||      ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   (27-Jan-2023)       ||      ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (27-Jan-2023)       ||      ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   (27-Jan-2023)       ||      ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (27-Jan-2023)       ||      ନିଆଁ ପୋଉଁ ଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର   (27-Jan-2023)       ||      ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଫୋରମ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ୟୁନିଅନ୍ ଡାକରା ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁଇଦିନିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ    (27-Jan-2023)       ||      ଦଧିବାମନ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମହକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ୭୪ ତମ ଜନରାଜ୍ୟ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଦେଶପ୍ରେମ କବିତା ପାଠ ଓ ସାହିତ୍ୟ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ   (26-Jan-2023)       ||      ବିନିକା:୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଧୁମଧାମରେ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ସୋନପୁର ଲେପ୍ରା ସୋସାଇଟି ଠାରେ 74 ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ।   (26-Jan-2023)       ||      ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ସ୍ତରୀୟ ୭୪ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ବଡ଼ବଜାର ଠାରେ ଭାରତବର୍ଷର 74 ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   (26-Jan-2023)       ||      ରଣେଶ୍ୱର ରାମଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଭବ୍ୟ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା I   (26-Jan-2023)       ||      ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ   (26-Jan-2023)       ||      ରାଙ୍ଗାଲିରେ ପଂଚାୟତସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ   (26-Jan-2023)       ||     

HOME   ଜିଲ୍ଲା

ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପ୍ରେ କରି ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ  ଅଟକ ୩ ଯୁବକ କୋର୍ଟଚାଲାନ, ୧୦ହଜାର ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଜବତ

08-Jul-2022



ଉଲୁଣ୍ଡା (ଗୌରଚନ୍ଦ୍ର ପରିଛା) ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉଲୁଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେଉଟିପାଲି ନିକଟରେ ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପ୍ରେ କରି ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ କରିଛି ପୁଲିସ । ଅଟକ ଥିବା ୩ଜଣ ଜୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ନଗତ ୧୦ ହଜାର  ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ଏବଂ ଲୁଟ ପାଇଁ  ବ୍ୟବହୁତ ହୋଇଥିବା ରାସାୟନିକ ସ୍ପ୍ରେ  ଜବତ କରିଥିବା ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଏସପି ଅମରେଶ ପଣ୍ଡା ପ୍ରେସ ମିଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ହେଲେ ଏସରାମପୁରର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପୁଟେଲ, ରାଧେଶ୍ୟାମ ଭରାସାଗର ଏବଂ ସନ୍ତୋଷ ନାଗ ଓରଫ କାଲି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରୁବାର ସାରସମାଲ ଗ୍ରାମର ଗଣ୍ଡାରାମ ଭୋଇ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସବିତା ସମ୍ବଲପୁରରୁ ଏକ ବାଇକ ଯୋଗେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଲେ କେଉଟିପାଲି ନିକଟରେ ତିନିଜଣ ଦୁର୍ବୁତ ମୁଖାପିନ୍ଧି ଏକ ବାଇକରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ରାସାୟନିକ  ସ୍ପ୍ରେ କରି କିଛି ଦୁରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଗଣ୍ଡାରାମ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧି ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ପଡିଥିଲା । ମୁହଁ ଜଲିବାରୁ ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇ  ମୁହଁ ଧୋଉଥିବା ବେଲେ ଦୁର୍ବୁତ ମାନେ ପୁଣି ଆସି ଜୁକ୍ତିତର୍କ କରି ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଲେ ଦମ୍ପତି ଚିକ୍ତାର କରିଥିଲେ । ଫଲରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଲରୁ ଦୁର୍ବୁତ ମାନେ  ଫେରାର ମାରିଥିଲେ ।  ଏହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ଜାତାୟାତ କରୁଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଦମ୍ପତି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଲେ ପୁଣି ସିଣ୍ଢୋଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ଦୁର୍ବୁତ ମାନେ ପିଛା କରିଥିଲେ । ପିଛା କରୁଥିବା ଜାଣିପାରି ଦମ୍ପତି  ସିଣ୍ଢୋଲ କଲେଜ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲ ଭିତରକୁ ପସି ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦୁର୍ବୁତ ମାନେ କେଉଟିପାଲି ପଟକୁ ଯାଉଥିବା ଖବର ପାଇ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । କେଉଟିପାଲି ନଦୀଘାଟ ଦେଇ ଫେରାର ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଲେ  ସିଣ୍ଢୋଲ ଗ୍ରାମର ତିନିଜଣ ଯୁବକ ଦୁର୍ବୁତଙ୍କୁ କାବୁ କରି ପୁଲିସକୁ  ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଦୁର୍ବୁତ ମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହୁତ ଏକ ବାଇକ ସମେତ ନଗଦ ୧୦ ହଜାର ଏବଂ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଥିଲା ।  ଏନେଇ ଗଣ୍ଡାରାମା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଭାବରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।  ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ୧୦୭/୨୨ ରୁଜୁ କରିଥିଲା । ତେବେ  ଅଟକ  ୩ ଜଣ ଦୁର୍ବୁତ ମାନଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା  କଲାପରେ ଘଟଣାକୁ ସ୍ୱିକାର କରିଥିଲେ । ଶୁକ୍ରୁବାର ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାନ କରାଜିବ ବୋଲି ଏସପି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବଶରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା  ତିନି ଯୁବକଙ୍କୁ ଏସପି ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିବା ସହ ପୁରସ୍କୃତ କରିଥିଲେ । ଏହି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଲନୀରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୀରମହାରାଜପୁର ଏସଡିପିଓ ଡୋଲାମଣୀ ଭୋଇ, ଆଇଆଇସି ଚନ୍ଦ୍ରମୋହନ ସିଂ , ଏସଆଇ ଟଙ୍କଧର ଛତ୍ରୀଆ, ଏସଆଇ ଶଙ୍କର କୁମ୍ଭାର, ଏଏସଆଇ ରବିନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାପ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । 
 


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ବୌଦ୍ଧରେ ପରୀକ୍ଷା ପେ ଚର୍ଚ୍ଚା କାର‌୍ୟ୍ୟର ଆୟୋଜନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ପୂଜା ,ସାର୍ବଜନୀନ ଖଡ଼ିଛୁଆ ଉତ୍ସବ ଓ ବିଦ୍ୟାରମ୍ଭ ସଂସ୍କାର ( ଯଜ୍ଞ ) ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ବଲାଙ୍ଗିର ରେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସରସ୍ୱତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ରେ ୭୪ ତମ ସାଧାରଣ ତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ।   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ରଣ୍ଡା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଶୁଭସ୍ତମ୍ଭ ସ୍ଥାପନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦୁଃଖୀ ଶ୍ୟାମ ବୃଦ୍ଧା ଶ୍ରମ ଓ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ସେବା ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଦିବସ ଅନୁଷ୍ଠିତ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ନିଆଁ ପୋଉଁ ଥିବା ବେଳେ ନିଆଁ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ୟୁନାଇଟେଡ଼ ଫୋରମ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ୟୁନିଅନ୍ ଡାକରା ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦୁଇଦିନିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ   27-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
ଦଧିବାମନ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମହକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ   26-Jan-2023
  ଜିଲ୍ଲା  
୭୪ ତମ ଜନରାଜ୍ୟ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଦେଶପ୍ରେମ କବିତା ପାଠ ଓ ସାହିତ୍ୟ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ   26-Jan-2023

You Might Also Like