-+91-9937148622 |

prerana_bgr@rediffmail.com |

  Friday 20th May 2022 |

| | | |

R.N.I. Regd No. ODIODI/2010/46693

Breaking News

ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଶେଷରେ ଲୋଇସିଂହା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପୀଡିତା    (19-May-2022)       ||      ଠିକାଦାର ପଡା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ    (19-May-2022)       ||      ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ଏକଶଙ୍ଖ ତଳୁ ଠାବ    (19-May-2022)       ||      ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ୍ ଜେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆଉ ଏକ ଦିଗର ସମ୍ଭାବନା ! କପାକ୍ଷେତ ନିକଟସ୍ଥ ଫାର୍ମପଣ୍ଡ୍ କାରଣ ନୁହେଁ ତ ?    (19-May-2022)       ||      ମେ ୨୭ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପ୍ରେମ ଏଟିଏମ୍‌   (19-May-2022)       ||      ଶିକ୍ଷକ କ୍ଷୀର ସାଗର ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ   (19-May-2022)       ||      ମାଟିଆଭଟା ଗାଁର ପୋଖରୀ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜ୍ଜନା ଓ ପଦ୍ମଫୁଲ ସଫା କଲେ ମନରେଗା ଶ୍ରମିକ ଗୋଷ୍ଠୀ   (19-May-2022)       ||      ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ    (19-May-2022)       ||      ବିନିକାରେ ମଡେଲ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଆରମ୍ଭ   (19-May-2022)       ||      ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଲେଜ ସ୍ଥାୟୀ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ   (19-May-2022)       ||      ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଅବସ୍ଥାରେ ମହୁରୁଣ୍ଡି ଗାଁର ବିଦ୍ୟାଳୟ    (19-May-2022)       ||      କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ରେ ନୂଆ ଓ୍ବେବ ସିରିଜ୍ "ସୁପାରୀ"   (19-May-2022)       ||      ରେଢ଼ାଖୋଲ ଜଂଗଲରୁ ରଥ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପୁରୀ ଗଲା କାଠ   (18-May-2022)       ||      ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ    (18-May-2022)       ||      ଷୋହଳ ପ୍ରହରୀ ନାମ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ   (18-May-2022)       ||      ଭାରତୀୟ ପ୍ରବାସୀ ପରିଷଦ ସଂଘ ତରଫରୁ ମାଗଣା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ଆୟୋଜନ   (18-May-2022)       ||      ଲୋଇସିଂହାରେ ଅର୍ଗସ ନ୍ୟୁଜ ର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଦଘାଟିତ    (18-May-2022)       ||      ଜାତୀୟ କରାଟେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ବଲାଙ୍ଗିର ଦଳର ଗୋଆ ଗସ୍ତ   (18-May-2022)       ||      ରାମକୃଷ୍ଣ ମନ୍ଦିର ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ ଉତ୍ସବ   (18-May-2022)       ||      କୃଷକନେତା ଡ.ସୁଧିର ପରିଚ୍ଛାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ମୋଚିତ ସ୍ୱର୍ଗତ ପରିଚ୍ଛା ଜଣେ ସାହସୀ ଚାଷୀ ନେତା ଥିଲେ-ନରସିଂହ   (18-May-2022)       ||     

HOME   ରାଜନୀତି

ଖପ୍ରାଖୋଲ : ରେଙ୍ଗାଲି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଉମାକାନ୍ତ ମେହେର

16-Mar-2022



ଖପ୍ରାଖୋଲ (ପ୍ରେରଣା ଖବର) : ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ରେଙ୍ଗାଲି ପଞ୍ଚାୟତ ର ସରପଞ୍ଚ ଉମାକାନ୍ତ ମେହେର୍  ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l ଗତ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ଏହି ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ଠିକ୍ ସେହିପରି ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ ଭବରେ ବର୍ତିଆ ଗାଁ ର ବିନୋଦିନୀ ନାଗ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ସରପଞ୍ଚ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ରେଙ୍ଗାଲି  ପଞ୍ଚାୟତର ସମସ୍ତ ଗାଁ ରେ ବିଜୁଳି, ରାସ୍ତାଘାଟ ଓ ପାନୀୟ ସମସ୍ୟା ଓ ଏହାର ସମାଧାନ ଦିଗରେ କାମ କରିବାକୁ  ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ସରପଞ୍ଚ ଶ୍ରୀ ଉମାକାନ୍ତ ମେହେର l ଶ୍ରୀ ମେହେର ମୋଟ ୧୪୬୯ ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ୍ ପାଇ ବିଜୟ ଘୋଷିତ ହୋଇଥିଲେ l


News Comment




Photo in News

Advertisment
Lastest News
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା: ଶେଷରେ ଲୋଇସିଂହା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ପୀଡିତା   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଠିକାଦାର ପଡା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ଏକଶଙ୍ଖ ତଳୁ ଠାବ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ପାଟଣାଗଡ ବ୍ଲକ୍ ଜେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆଉ ଏକ ଦିଗର ସମ୍ଭାବନା ! କପାକ୍ଷେତ ନିକଟସ୍ଥ ଫାର୍ମପଣ୍ଡ୍ କାରଣ ନୁହେଁ ତ ?   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ମେ ୨୭ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ପ୍ରେମ ଏଟିଏମ୍‌   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଶିକ୍ଷକ କ୍ଷୀର ସାଗର ଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ମାଟିଆଭଟା ଗାଁର ପୋଖରୀ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜ୍ଜନା ଓ ପଦ୍ମଫୁଲ ସଫା କଲେ ମନରେଗା ଶ୍ରମିକ ଗୋଷ୍ଠୀ   19-May-2022
  ରାଜ୍ୟ  
ଆର୍ନ୍ତଜାତୀୟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ସପ୍ତାହରେ ବୌଦ୍ଧର ଐତିହାସିକ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ବିନିକାରେ ମଡେଲ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଆରମ୍ଭ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଲେଜ ସ୍ଥାୟୀ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ   19-May-2022
  ଜିଲ୍ଲା  
ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଅବସ୍ଥାରେ ମହୁରୁଣ୍ଡି ଗାଁର ବିଦ୍ୟାଳୟ   19-May-2022
  ମନୋରଞ୍ଜନ  
କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ରେ ନୂଆ ଓ୍ବେବ ସିରିଜ୍ "ସୁପାରୀ"   19-May-2022

You Might Also Like